Gizlilik Politikası

· maydanooz.com kullanıcılarının gizliliğinin bir hak olduğunun bilincinde olarak en iyi deneyim ve ürünleri sunmak için hareket eder.

· maydanooz.com kullanıcılarından topladığı bilgiler, ancak ilgili mevzuatlar çerçevesinde toplamasına izin verilen bilgilerdir. maydanooz, bilgilerinizi idari, teknik ve fiziksel korumalarla korumaktadır.

· Bilgileriniz ancak faaliyetlerimizin yürütülebilmesi için gerekli olduğu hâllerde kullanılır, fakat asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

· maydanooz tarafından içeriği sağlanan İnternet siteleri ve mobil platformlar, masaüstü ve/veya mobil uygulamalar, üçüncü kişi yazılımlar ve bunlarla sınırlı olmamak üzere İnternet siteleri üzerinden erişilen, kullanılan tüm platformlar için bir çerez politikası uygulanmaktadır. Çerezlerimiz, İnternet sitelerimizi kullanmanız sırasında size kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak, hizmetlerimizi geliştirmek ve deneyiminizi mükemmelleştirmek için kullanılır.

· maydanooz.com” ve “www.maydanooz.com.tr” içeriklerinden yararlanabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Kayıt, ödeme ve giriş işlemlerindeki haberleşme maydanooz’un sahip olduğu 128 SSL Sertifikası ile güvence altındadır.

· maydanooz.com üyeliğinin bizzat üyeye ait olduğunu, üyelik bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmamanız gerektiğini ve bu verilerin güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatırız.